Kā kļūt par brīvprātīgo policista palīgu: darba apraksts

Pieteikties brīvprātīgā žandarma vietnieka amatam var visi jaunieši vecumā no 17 līdz 26 gadiem. Viņu formas tērps un dažādi aksesuāri ir tādi paši kā karjeras žandarmiem. Viņiem ir arī ceremoniālais un lauka formas tērps. Tomēr viņu līgums ir ierobežots, taču viņi joprojām var pievienoties valsts žandarmērijai. Kā kļūt par brīvprātīgo žandarma vietnieku? Kādi ir viņu uzdevumi? Šajā rakstā mēs aplūkosim visus šīs brīvprātīgās profesijas aspektus.

Kas ir brīvprātīgais žandarme (GAV) vietnieks?

žandarmētājs uz ceļa

Avoti: aScar-brouchot-unsplash

Brīvprātīgais žandarma palīgs jeb GAV, kā liecina nosaukums, ir jauns žandarmess, kas pilda brīvprātīgo dienestu militārā statusā un kura uzdevums ir palīdzēt zemessargiem. Citiem vārdiem sakot, viņi piedalās vairāk vai mazāk tādos pašos uzdevumos kā aktīvie žandarmi, taču pildot komandiera vietnieka lomu. Tomēr viņi var strādāt arī tehniskajās jomās.

Bet tam,ar viņiem ir noslēgts līgums ar žandarmēriju uz diviem gadiem, kuru var pagarināt vienu reizi uz vēl trim gadiem. Tātad maksimālais līguma ilgums ir aptuveni 5 līdz 6 gadi. Taču viņi joprojām var pierakstīties valsts žandarmērijas dienestā, ja acīmredzami atbilst nepieciešamajiem nosacījumiem.

Šis žandarmērijas veids ir izveidots nesen, kopš 1998. gada, un to iedala divās atsevišķās kategorijās :

  • GAV APJA OR Agent de police judiciaire adjoint : tas ir tradicionālais GAV, kas ir nostiprināts kolektīvajā atmiņā. Tas, kurš palīdz žandarmērijas zemessargiem un veic uzdevumus uz vietas. Jāņem vērā, ka zemessargi ir vecāki par GAV, tāpēc viņi ir viņu priekšnieki.
  • GAV EP jeb speciālais darbs : tas ir žandarmietis, kas specializējas kādā konkrētā darbā, piemēram, pavārs, mūziķis, datorspeciālists, grāmatvedis… Faktiski viņi var veikt administratīvus vai tehniskus darbus. Tad viņiem ir atbalsta funkcija.

Kādi ir brīvprātīgo žandarmu vietnieku ikdienas darbi un uzdevumi 

accessoires militaire

GAV pienākumi ir atkarīgi no tā, vai viņi ir pieņemti darbā kā APJA vai EP, un no ieņemamā amata. Faktiski EP GAV atkarībā no viņu specialitātes un profesionālās pieredzes viņi var ieņemt administratīvus vai tehniskus amatus. Lūk
, daži piemēri:

  • Mehāniķis : veic transportlīdzekļu apkopi un remontē tos bojājumu vai negadījumu gadījumā.
  • Kuhārs : rūpējas par ēdināšanu.
  • Kancelejas darbinieks : nodarbojas ar grāmatvedību, vadību, cilvēkresursiem…
  • Informātiķis : veic datortehnikas apkopi.
  • recepcijas darbinieks.
  • frizieris.

GAV APJA viņi veic tieši tādas pašas funkcijas kā žandarmērijas zemessargi, viņi palīdz viņiem pildīt viņu uzdevumus. Šeit ir viņu vēlamās jomas :

    • Draudzība noteiktās vietās ;
    • Patrulēšana ;
    • Atbildība par sabiedrisko un ceļu satiksmes drošību&nbsp
      ;;
    • Atbildība par sabiedrisko un ceļu satiksmes drošību .nbsp;;
    • Dzīvotāju drošība ;
    • Noziedznieku aizturēšana un apkarošana ;
    • Direkcija tiesas izmeklēšanā.

    Patiesībā GAV var integrēties daudzu veidu uzdevumos, piemēram, novērošanas un intervences brigādēs, kriminālās brigādēs, republikas apsardzē, jūras žandarmērijā…Šo uzdevumu izvēle ir atkarīga no skolas apmācības rezultātiem, pieejamajām pozīcijām un brīvprātīgā vēlmēm.

    Kādas ir prasības, lai kļūtu par brīvprātīgo žandarma vietnieku 

    maintien de l'ordre public

    Izejas avots: matt-seymour-unsplash

    Lai būtu cerības kļūt par GAV, jums ir jāatbilst vismaz valsts žandarmērijas izvirzītajiem nosacījumiem. Pirmkārt, lai veiktu ikdienas uzdevumus, praktiski ir nepieciešama laba fiziskā sagatavotība Patiešām, darba temps ir diezgan intensīvs, tāpēc, lai veiktu savus pienākumus un gūtu panākumus, jums ir jāspēj tam turēt līdzi. Pēc tam, acīmredzamu iemeslu dēļ, jums ir jābūt psihiski veselam un psiholoģiski stabilam. Jums jāspēj saglabāt savaldību, saskaroties ar mulsinošām un riskantām situācijām. Turklāt jums ir jābūt arī labam analītiskajam prātam un drosmei pieņemt pareizos lēmumus dažādos iespējamos apstākļos.

    Pēc tam GAV ir jābūt arī godīgam, uzticamam, nevainojamam un apzinīgam. Turklāt ieteicams būt arī stingram, jo izmeklēšanas veikšana ir daļa no uzticētajiem uzdevumiem. Visbeidzot, jums jābūt arī paklausīgam priekšniecībai un jābūt ar pienākuma apziņu.

    Kā piekļūt profesijai ?

    Ja tagad uzskatāt, ka atbilstat iepriekš minētajiem nosacījumiem. Tad jūs varat reģistrēties, lai kļūtu par GAV. Tomēr ir jāizpilda piekļuves nosacījumi, no kuriem :

    • Būt Francijas pilsonim ;
    • Vecums no 17 līdz 26 gadiem. Nepilngadīgajiem ir nepieciešama vecāku atļauja;
    • Būtu jāsaskaņo ar aizsardzības un pilsonības dienu;
    • GAV APJA  diploms nav nepieciešams;
    • GAV EP gadījumā diploms, kas pielāgots tās specialitātei, vai minimālais bakalaura grāds.

    Pēc pieteikšanās jūs tiksiet uzaicināts, ja tiksiet uzņemts failu atlasē. Pēc tam jums būs jāpilda testi, kas balstīti uz fizisko sagatavotību, vispārējām zināšanām, psihotehniku un teksta izpratni. Pēc 24 stundām tiks paziņoti rezultāti, vai esat uzņemts vai ne. Ja būsiet izturējis, jūs oficiāli iestāsieties žandarmērijas skolā, lai apgūtu nepieciešamo apmācību. Apmācību
    kursi ilgs aptuveni trīs mēnešus un vienu nedēļu.

    Ģenerālmajoru alga un karjeras attīstība

    Žandarmērijas inspekcija

    Izejas avots: julia-anseele-unsplash

    Sākotnācējiem viņi saņems 1150 eiro neto algu mēnesī, kā arī dienesta naktsmītni. Taču arī apmācības laikā viņiem tiks maksāti 850 eiro mēnesī ar izmitināšanu. Pēc viena gada dienesta GAV var kļūt par iekšlietu zemessargu, nokārtojot konkursa eksāmenu un apmācības. Viņi var arī pievienoties valsts žandarmērijas rezervēm, ja viņiem neizdodas. Taču viņi var paaugstināt dienesta pakāpi par tās sešiem dienesta gadiem, ja viņi, protams, pagarina līgumu.

    Turpmākajā tekstā uzzināsiet par Kā kļūt par militāro ārstu?

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *