Kādas ir priekšrocības un trūkumi, kas saistīti ar dienestu armijā?

Kādam iestāšanās armijā ir aicinājums, bet citam – izvēle. Būt karavīram prasa milzīgu gribasspēku, drosmi, enerģiju un pašaizliedzību. Tāpēc iestāšanās armijā nav lēmums, kas pieņemts sasteigti vai uz mirkli. Par šo jautājumu ir daudz jādomā un jāmācās, jo vispirms un galvenokārt ir jāzina armijas pamati un principi, formējumi, to funkcijas un karjeras virzieni. Un neizbēgami pirmais jautājums, kas nāk prātā, ir : Kādas ir priekšrocības un trūkumi, ja esi militārpersona ? Lai uz tiem atbildētu, aicinām izlasīt šo bloga ierakstu.

Viss, kas tev jāzina par armiju

Militāristi misijās

Izejas avots: pexels-pixabay

Vispirms ir jāzina viss par armiju, lai labāk izprastu tās trūkumus un priekšrocības. Pirmkārt, Francijas armiju veido 4 dažādi bruņotie spēki : armija, gaisa un kosmosa spēki, valsts flote un žandarmērija.

Tu galvenie uzdevumi

Bet otrkārt, to misijas ir atšķirīgas, bet mērķi paliek vienādi, tā ir nodrošināt valsts un tās iedzīvotāju aizsardzību visos līmeņos.
Tās arī saglabā un aizsargā valsts intereses ārējās teritorijās, veicot speciālās operācijas.

armija aizsargā valsti kara gadījumā, un tā ir tā, kas cīnās ārvalstīs. Valsts flote aizsargā jūras piekrasti, bet gaisa spēki – gaisa telpu. Kas attiecas uz žandarmēriju, tā nodrošina iekšējo kārtību un sabiedrības drošību.

Uzstādījumi, lai iestātos armijā

Lai varētu kļūt par karavīru, jums jābūt vecumā no 17 līdz 29 gadiem. Jābūt fiziski un garīgi spējīgam, jāiziet aizsardzības un pilsonības diena un jāiztur atlases testi.Diploms nav nepieciešams, izņemot diplomu, lai kļūtu par virsnieku.Ir, protams, ka karavīram ir iespējama karjeras izaugsme.

Karavīra statusam nepieciešamās prasmes

Būt karavīram nepieciešamas īpašas īpašības un prasmes. Pirmkārt, tev jābūt disciplinētam, drosmīgam un uzticamam. Tālāk,jums jāprot ievērot hierarhiju un jābūt atsaucīgam un ātri izpildīt pavēles. Visbeidzot, jums ir jābūt ar goda izjūtu un lojālam pret armiju. 

Karavīra dienesta priekšrocības

sagatavot savu iepakojumu

 Military Surplus piedāvā komplektus, lai sagatavotu tevi kļūt par karavīru. Ja tevi tas interesē, lūdzu, apmeklē mūsu vietni.

Būt militārpersonas statusā ir unikāla profesionāla pieredze, kas balstīta uz fizisko sagatavotību, disciplīnu un atbildību. Tā sniedz milzum daudz priekšrocību, tostarp :

Karavīri labi pelna pat bez diploma

Pirmais, kas jāzina, ir tas, ka, lai iestātos zemessardzē, diploms nav nepieciešams.
Tomēr vientuļš bezbērnu zemessargs vai brīvprātīgais karavīrs nopelna aptuveni 1365 eiro, tātad algu, kas ir lielāka par minimālo algu. Turklāt dzīvošanu un ēdināšanu apmaksā armija (tikai pulkā). Karavīri to saņem, tiklīdz viņi ir apmācīti. Veicot
noteiktus uzdevumus, karavīri papildus atalgojumam var saņemt pat prēmijas.

Profesija ar iespējamu karjeras attīstību

Karavīram, protams, ir iespējama karjeras attīstība. Citiem vārdiem sakot, pieaugot dienesta pakāpei, pieaug arī alga, jo virsnieks mēnesī nopelna aptuveni no 1907 līdz 5000 eiro, neskaitot prēmijas.  Tātad būt karavīram patiešām ir drošs un pārliecinošs darbs ar izaugsmes iespējām. 

Profesija, kas liek ceļot

Francijas armijas un jūras kara flotes karavīriem aizjūras operācijas jeb tā sauktās OPEX ir obligātas. Citiem vārdiem sakot, tā ļauj iepazīt pasauli un palīdzēt citām valstīm. Tas ir arī, lai aizstāvētu noteiktas Francijas intereses.Atkarībā no OPEX braucieni var ilgt no 4 mēnešiem līdz 1 gadam. Turklāt, veicot šīs misijas, karavīrs saņems prēmijas un kompensācijas. Arī tas ļauj viņam gūt pieredzi un attīstīties armijā.

Armija piedāvā bagātu personisko un profesionālo pieredzi

Karavīra dzīve ir bagāta personiskā un profesionālā pieredze. Pirmkārt, karavīrs tiek apmācīts karot, rīkoties ar ieročiem un instrumentiem, kā arī palīdzēt cits citam. Valstnieks apgūst arī daudzas tehnikas, taktiku, vērtības un komandas darbu. Rezultātā armija ir daļa no otrās ģimenes, kurā ir ieroču brāļi. Turklāt viņš daudz ceļo un iepazīst daudzas valstis. Rezultātā
būšana armijā ir ļoti bagāta ar dzīves pieredzi.

Karavīra trūkumi

Karavīra trūkumi

Avotiņš: specna-arms-unsplash

Neraugoties uz pozitīvajiem aspektiem, joprojām ir daži nebūt ne maznozīmīgi trūkumi, kas saistīti ar iestāšanos armijā. Vispirms, lai kļūtu par karavīru, ir nepieciešama milzīga disciplīna un motivācija. Cita starpā jums ir jārespektē hierarhija, tāpēc jums ir jābūt ļoti paklausīgam. Šī iestāde piedāvā maz iniciatīvas. Arī dzīve armijā ir pakļauta daudziem noteikumiem.

Turpinājumā ir fakts, ka reizēm jūs būsiet daudz ceļā, kas atstāj maz vietas jūsu privātai dzīvei (gan mīlestībā, gan ar ģimeni). Arī sākotnējā apmācība var ilgt no 10 nedēļām līdz 1 gadam, nesatiekoties ar ģimeni un draugiem.

Un visbeidzot, būšana par karavīru ir saistīta ar risku, jo jums ir jānēsā ierocis un jādodas karot misijās. Jums ir jāaizsargā savi biedri. Tādēļ dažkārt ir nepieciešami upuri. Šis temats tiek aktualizēts jau rekrutēšanas laikā, lai pārliecinātos, ka jauniesauktie to apzinās. Visbeidzot, liela motivācija un došanās pāri pienākumiem ir vairāk nekā nepieciešamas īpašības, lai kļūtu par izcilu karavīru.

Nākamajā tekstā stāstīsim par Kā valkāt diskrētu ostas kabatu?

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *