Tiger helikopters, Francijas kaujas helikopters

“Tiger” helikopters ir viens no Francijas armijas labākajiem kaujas helikopteriem. Tam ir vairākas artilērijas, un to izmantos dažāda veida iejaukšanās pasākumos. Lai jūs apgaismotu, atklāsim kopā tigra helikopteru, Francijas kaujas helikopteru.

Tigra helikopters, tā izmantošanas sākums.

helikopters tīģeris

“Tīģera” helikoptera modeli izmanto kā Francijas un Vācijas izlūkošanas un kaujas lidaparātu. Tas stājās ekspluatācijā 2005. gadā. Ec665 modelis (agrākais helikoptera nosaukums Tīģeris) radās pēc diskusijām starp Franciju un Vāciju Aukstā kara laikā. To ražoja uzņēmums Eurocopter, kas tagad pazīstams kā Airbus Helicopter.

No tā laika tika izveidota Tigre programma šāda tipa helikoptera izmantošanai bruņojumā. Par to ir atbildīga OCCAR jeb Organisation conjointe de coopération en matière d’armement. To izmanto arī Aviation légère de l’armiee de Terre jeb Alat.

Dažādi tigra helikoptera veidi

helikopters tīģeris lidojumā

Šim helikopteram ir četras versijas :

    • HAD jeb helikoptera uzbrukuma iznīcināšanas ir kaujas mašīna ar astoņām AGM-114 prettanku raķetēm papildus HAP modeļa ieročiem
    • HAP jeb Helikoptera atbalsta aizsardzībair aprīkots ar četrām raķetēm “gaiss-gaiss” Mistral 2 un četriem groziem ar 12 raķetēm, kā arī ar THL 30 lielgabala torni

    Ir arī Austrālijas armijas izstrādātais ARH [bruņots izlūkošanas helikopters] tigra helikoptera modelis, kas aprīkots ar astoņām raķetēm, diviem groziem ar 19 raķetēm. Neaizmirstot UHT [UnterstutzungsHubschrauber Tiger], kas ir vācu modelis, kurš specializējas prettanku kaujas darbībās.

    Kāpēc Francijas armija izmanto helikopteru Tiger ?

    hélicoptère militaire tigre

    Francijas armijā Tigre helikopteru izmanto kā kaujas helikopteru. Tam ir viegla konstrukcija, un tas var neitralizēt mērķus vairāku jūdžu attālumā. To izmanto arī, lai nodrošinātu un uzraudzītu operāciju rajonus. Šis helikopters kalpo arī kā atbalsts karaspēkam uz zemes.

    Tā izmantošanas priekšrocības ir šādas:

    • tā ātrums – HAP modeļiem tas sasniedz 280 km/h, bet HAD modeļiem – 315 km/h

    • Uizcili termiskā, radara un vizuālā slēpšanās spēja

    • Minimāla radara un infrasarkanā attēla veidošana

      /p>

    • Vēcīgs dzinējs ar divām MTR 390 un 1467 turbīnām ar maksimālo pacelšanās jaudu

    • Labs darbības rādiuss – aptuveni 800 km

    • Izcila bruņutehnika

    Mēs dalīsimies ar videoierakstu par tīģera helikopteru.

    Nākamajā rakstā stāstīsim par Francijas armijas iznīcinātājiem.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *